Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах відбудуться змагання із скелелазіння та окремо з техніки альпінізму

 ...
У Черкасах відбудуться змагання із скелелазіння та окремо з техніки альпінізмуcherkassy-sport.com

3 лютого у Черкасах відбудеться чемпіонат міста зі скелелазіння в дисципліні боулдерінг "BOULDERFEST 2018". Про це повідомляє "Черкаський спорт".

Змагання проводяться у формі фестивалю. Вид змагань – "боулдерінг": кожен учасник "чисто" (без використання невідмічених зацепів) проходить затверджені для змагань траси. Кількість спроб на кожній з трас обмежена, час проходження траси не обмежена. Траси заздалегідь промарковані суддівською колегією.

При проходженні певної траси учаснику нараховується відповідна кількість балів. Зайняте в змаганнях місце визначається сумою набраних балів. Страховка учасника на трасі – гімнастична, здійснюється суддівською бригадою.

Змагання проходитимуть о 10:00 год. за адресою м. Черкаси, вул. Пастерівська 102.

4 лютого на скелелазному стенді за цією ж адресою (початок змагань 10:00) пройде відкритий чемпіонат Черкаської області з техніки альпінізму "Кубок федерації 2018".

Змагання проводяться у вигляді лазіння по зв'язках з елементами техніки альпінізму. Кожна команда повинна пройти, затверджену для змагань трасу, згідно "Вимог" змагань.

У змаганнях беруть участь спортсмени з Черкас, і Черкаської області, а також запрошені з інших міст і областей України. Склад команди – 2 особи в окремих групах: чоловіки і жінки. Змішані команди входять в чоловічих команд.

Як повідомляв сайт vikka.ua, уманський боксер переміг бронзового чемпіона Європи.

  • Facebook