Новини
Архів новин
Оберіть дату

Знову репресії: черкаський "батьківщинівець" називає кримінальне провадження на нього політичним замовленням

 ...
Знову репресії: черкаський "батьківщинівець" називає кримінальне провадження на нього політичним замовленням infomist.ck.ua

Припущення і повна дискредитація правоохоронної системи. Так відреагував на повідомлення про підозру в несплаті податків та заволодінні бюджетними коштами депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін. Задля того, щоб зробити цю, обранець зібрав брифінг 5 березня, передає кореспондент vikka.ua.

Вчора стало відомо, що Юрію Тренкіну, колишньому очільнику ТОВ "Промбуд Індустрія" та керівнику ТОВ "Хлібний Дім – Україна" Сергію Коломійцю вручили підозри в ухиленні від сплати податків на суму 4,6 млн.грн. та заволодінні 1,7 млн. грн. бюджетних коштів.

Обидва підприємства відносять до бізнес-орбіти Юрія Тренкіна. Однак всі звинувачення депутат спростовує. Переконує, всі підозри пов’язані з тим, що він очолює обласний виборчий штаб однієї з кандидаток на пост Президента України. Тому правоохоронці зробили з нього організатора та очільника злочинної групи.

Разом з тим, Тренкін заявив, що не платитиме й копійки застави. Прокуратура ж збирається клопотати про запобіжний захід у вигляді застави в 7 мільйонів гривень.

Зазначимо, місцеві представники ВО "Батькіщина" не вперше заявляють про політичні репресії. І щоразу – коли йдеться про кримінальні провадження, пов’язані з їхніми іменами.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаському депутату-"батьківщинівцю" оголосили про підозру.

  • Facebook