Новини
Архів новин
Оберіть дату

Це надзвичайно клопітка праця: у Черкасах люди з інвалідністю представили бісерні ялинки (Фото)

 ...
Це надзвичайно клопітка праця: у Черкасах люди з інвалідністю представили бісерні ялинки (Фото)

Місяці клопіткої праці, хвилювання та нестримні емоції після виконаної роботи. У Черкасах люди з інвалідністю презентували ялинки, які виготовили власноруч. Кожен виріб складається із сотень дрібних бісерин, заплетених у тонку проволоку.

Захід відвідала й кореспондентка сайту vikka.ua.

Так, протягом трьох місяців люди з інвалідністю, не покладаючи рук, працювали над створенням виставки. Спочатку вони вчилися просто рахувати бісерини та нанизувати їх на проволоку. Згодом скручували їх та придавали виробу форму ялинки.

"Ці ялинки зроблені з маленьких бісеринок. Однак люди з інвалідністю змогли та зробили такі мініатюрні вироби. Робота була дуже скрупульозна та складна. Ми розсипали цей бісер, злилися, коли не виходило. Проте поставленої цілі досягли", - зазначила організаторка виставки та арт-наставниця учасників виставки Тетяна Волочай.
 

Метою цього заходу було привернення уваги суспільства до людей з інвалідністю та показати, наскільки вони талановиті. Адже надзвичайно важливо, щоб з ними рахувалися у суспільстві та розуміли, що вони – такі як усі.

Виготовлені вироби усі охочі могли купити за прийнятними цінами. Організатори виставки запевняють, що не збираються на цьому зупинятися та вже починають готувати виставку до весняних свят. За цей час вони хочуть розробити сайт, на якому розміщуватимуть вироби з бсеру від особливих митців, до них буде додаватися невеличка історія про виконавця.

"Цього разу ми працювали усім колективом. Однак надалі ми хочемо розбитися на групки та розпочати особисті заняття. Буде індивідуально розроблений графік і кожен буде займатися тим, що у нього більше виходить. Тобто хтось буде вишивати, хтось плести з бісеру, створювати інші вироби", − зауважила Тетяна Волочай.
 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські танцівники вибороли перемогу на Всеукраїнському фестивалі мистецтв.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>