Новини
Архів новин
Оберіть дату

Однопартійці черкаського мера отримали земельні ділянки на березі Дніпра

 ...
Однопартійці черкаського мера отримали земельні ділянки на березі Дніпра kropyva.ck.ua

"Царське село" на узбережжі Дніпра в Свидівку розростається. Поступово у земельних ділянок незабудованого масиву площею в 10 га починають з’являтись власники. Кадастрова карта області вже поповнилась більш ніж двадцятьма такими ділянками різної площі. За дивним збігом обставин, значна їх частина знаходиться у приватній власності охоронця Юлії Тимошенко Руслана Русина, активіста-"батьківщинівця" Вадима Баранцова та їх найближчих родичів. Про це пише інтернет-видання "Кропива". 

Загалом, на родину кожного з однопартійців мера Бондаренка припадає по 5 земельних ділянок. Вадим Баранцов стверджує: тут буде створений обслуговуючий дачний кооператив "Сьомий кілометр". Дійсно, згідно з даними державного реєстру, саме Баранцов, Русин та їх доньки є співзасновниками цього кооперативу. Земля передана у власність "батьківщинівцям" безпосередньо Свидівоцькою сільскою радою. Натомість вони взяли фінансову участь у ремонті місцевої школи у 2015. 

 

Ділянки, які мали б стати дачним кооперативом "Сьомий кілометр", на кадастровій карті

Цей масив межує з територією ТОВ "Свидівок-Тур. З керівництвом товариства вже кілька років судиться обласна прокуратура, яка доводить неправомірність рішень сільської ради та орендних договорів на ділянку під "Свидівок-Тур". Адже та відноситься до водного фонду і не повинна була забудовуватись приватними будинками. Згідно ж з попередніми домовленостями з сільською владою, товариство мало будувати тут бази відпочинку та причали для човнів. Цілком закономірно, що згодом подібна доля чекатиме і сусідній Дачний кооператив "Сьомий кілометр" Баранцова та Русина. Однак поки що прокуратура не виявила зацікавлення цими землями.

Як писав сайт vikka.ua, черкаські посадовці будуть відповідати перед судом за забудову набережної.

 

  • Facebook
>