Новини
Архів новин
Оберіть дату

Били та тримали два роки в сараї: на Черкащині вихованець інтернату втік із рабства (ФОТО)

 ...
Били та тримали два роки в сараї: на Черкащині вихованець інтернату втік із рабства (ФОТО) transkarpatia.net

На автозаправці поблизу Умані виявили 25-річного чоловіка з ознаками сильного побиття. Про це пишуть "Обозреватель".

Чоловік стверджував, що він втік з рабства та просив відвезти його до Києва.

"На одній із заправок біля траси він попросив моїх друзів підвезти його до Києва. Вони розговорилися, і ось що нам відомо: після дитячого будинку хлопець проживав у спеціалізованому інтернаті, де одна керівна особа забрала документи і пенсійні картки у таких, як Степан", − написала у Facebook Яна Сікорська.

Крім цього, дівчина розповіла, що вихованців інтернату "передали тим, кому потрібна робоча сила". Зі слів Яни Сікорської, хлопець прожив у сараї близько двох років. Разом з ним проживала жінка, яку кудись вивезли і після цього Степан її не бачив.

Хлопцеві вдалося втекти, коли двоє чоловіків, які його утримували, сильно побили Степана. У нього діагностували побої та перелом чотирьох ребер.

"Скориставшись п'яним станом своїх "господарів", Степан втік. Тиждень він бродив лісом, поки на заправці поблизу траси не натрапив на людей, які йому допомогли. Друзі оформили його в одну з лікарень Києва, де його прооперували і встановили дренаж", − пояснила дівчина.

Як розповіла автор посту у коментарі, лікарі зробили позначку в медичній карті хлопця про необхідність прибуття поліції. Однак станом на 12 червня, за словами дівчини, правоохоронці до Степана не приїздили.

Також Яна Сікорська зазначила, що інтернат, в якому раніше проживав Степан, знаходиться в Умані. Постраждалий стверджує, що у схожому полоні в різних місцях можуть перебувати ще близько десяти осіб з різними групами інвалідності.

Фото: "Обозреватель"

Як повідомляв сайт vikka.ua, поблизу однієї з черкаських шкіл неповнолітній побив однолітка.

 

  • Facebook