Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський депутат: "Шабанов має повернути місту вкрадені гроші!" (ДОКУМЕНТ)

 ...
Черкаський депутат: "Шабанов має повернути місту вкрадені гроші!" (ДОКУМЕНТ)

Прокуратура має розпочати процедуру повернення місту 250 тисяч гривень, які колишній директор департаменту юридичного забезпечення Володимир Шабанов протягом року виплачував своєму зятю в якості премій. В цьому переконаний депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря. Відповідне депутатське звернення напередодні він направив до Черкаської місцевої прокуратури на ім’я прокурора Шелудякова, повідомляє кореспондент vikka.ua

Обранець нагадав: кілька місяців тому Володимира Шабанова було притягнуто до адміністративної відповідальності. Слідство виявило наявний конфлікт інтересів, адже, займаючи високу посаду, головний юрист міста взяв в штат очолюваного департаменту власного зятя. І протягом року підписував накази про преміювання близького родича. Своїми діями чиновник наніс місцевій скарбниці збитки у розмірі 250 тис. грн..

"Звертаюсь з вимогою розпочати процедуру захисту інтересів територіальної громади м. Черкаси і повернення до міського бюджету 250 тис. грн., незаконно виплачених Шабановим свого родича", – йдеться в тексті звернення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах звільнили чиновника-корупціонера.

 

  • Facebook
>