Новини
Архів новин
Оберіть дату

Диво здійснилося: 4-річному хлопчику з Черкащини за три дні назбирали на лікування більше 100 тисяч доларів

 ...
Диво здійснилося: 4-річному хлопчику з Черкащини за три дні назбирали на лікування більше 100 тисяч доларівFacebook / Дмитро Комаров

Відомий телеведучий Дмитро Комаров та співачка Надія Дорофєєва завершили збір коштів на операцію чотирирічному Стасу з Катеринопільщини.

Нагадаємо, у голові хлопчика виявили 5-сантиметрову пухлину, яка дуже швидко росте. Лікарі озвучили вирок: хлопчику залишилося жити максимум два тижні. В Україні робити подібні операції беруться лише дорослим. Єдиний шанс Стасу дали у клініці в місті Стамбул. Вартість операції – 110 тисяч доларів. Для простої сім'ї (мама – перукар, а батько – завгосп у місцевому будинку культури) із провінційного містечка це була космічна сума.

Буквально за три дні, відколи зіркові благодійники оголосили збір коштів, на рахунок родини надійшли десятки тисяч грошових переказів, в основному від 1 до 10 доларів кожен.

"Допомогли зібрати більше, ніж було озвучено в рахунку від клініки – 3 037 567,23 грн (більше 111 тис. дол). Плюс цього разу стався ще один винятковий випадок. Чоловік, який попросив не називати його, перерахував 10 000 доларів. До речі, не олігарх і не народний депутат – він айтішник, – написав у Facebook Дмитро Комаров. – Як хотілося б, щоб його приклад наслідували наші чиновники, які зараз відкрито декларують сотні мільйонів євроготівки, і для яких "десятка баксів" – це дрібниця на кишенькові витрати, абсолютно непомітна сума. Шановні, чекаємо вас. Можна перераховувати конфіденційно, а можна публічно – із задоволенням і від душі вас прорекламуємо за такий вчинок. Тільки не "тисніть" гроші. Повірте, на тому світі немає кишень, краще витратити на це".

Усі зайві кошти, які залишаться після операції Стаса, будуть переведені наступного підопічному, додав Дмитро Комаров.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани, хворі на астму та діабет, зможуть отримати ліки безкоштовно.

  • Facebook