Новини
Архів новин
Оберіть дату

Фігуранти криміналу з Лисянки проектують реконструкцію Долини троянд (ФОТО)

 ...
Фігуранти криміналу з Лисянки проектують реконструкцію Долини троянд (ФОТО)18000.com.ua

У мережі опублікували ескізи проекту реконструкції черкаської Долини троянд. Автором графічної частини проекту є відомий черкаський скульптор Роман Турецький. Натомість сам проект виконало підприємство "ВОДБУД". Про це інформує 18000.

За даними системи Прозорро, вартість проекту – майже 163 тисячі гривень. Усього ж на реконструкцію Долини троянд у бюджеті розвитку передбачено 3 млн гривень.

ПП "ВОДБУД" зареєстроване в селі Босівка Лисянського району.

Підприємство та його посадові особи фігурують у кримінальному провадженні, пов’язаному із розкраданням коштів екологічного фонду обласного бюджету.

Відповідно до судових ухвал, підприємство зареєстроване за неіснуючою адресою, а його керманич Михайло Корчман фактично самостійно ніякої підприємницької діяльності не здійснює.

Опублікований ескіз уже встиг отримати критику з боку користувачів соцмереж, а також громадських активістів. Зокрема, через відсутність публічного обговорення на етапі створення проекту.

"Я думаю, що вони може й питали якихось спеціалістів. Але правда в тому, що питати треба не тих, хто доріжки проектує, а тих, хто там гуляє! Тоді гроші витрачатимуться туди, де є справжні потреби, або принаймні треба пояснювати, чому так? Для чого затіяли реконструкцію і чому саме доріжки?" – обурюється очільниця ГО "Молода Черкащина" Вікторія Феофілова.

За словами директора КП "Дирекція парків" Андрія Кучі, нині проект проходить експертизу.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у черкаській мерії проводять конкурс на визначення головного фінансиста міста.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook