Новини
Архів новин
Оберіть дату

Смілянське лісове господарство сплатило збитки за незаконну рубку дерев (ФОТО)

 ...
Смілянське лісове господарство сплатило збитки за незаконну рубку дерев (ФОТО)Facebook / Олександр Позняков

Державна екологічна інспекція Центрального округу провела чергову планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП "Смілянське лісове господарство".

У ході перевірки встановлено, що при проведенні підприємством суцільних рубок і рубок формування та оздоровлення лісів (вибіркові, санітарні, прохідні) було пошкоджено дерева до ступеня припинення росту, які не взяті до рубки та в подальшому самовільно зрізані без спеціального на те дозволу (лісорубного квитка), що є порушенням. Про це у Facebook начальник Управління екологічного нагляду Черкаської області Олександр Позняков.

Внаслідок незаконної рубки дерев Управлінням державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу розраховано завдану державі матеріальну шкоду на загальну суму 63 тис. 538 грн. та направлено претензії для добровільного відшкодування до ДП "Смілянське лісове господарство", які сплачено підприємством у повному обсязі.

Крім того, до адміністративної відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства притягнуто 6 осіб за ст.64 КУпАП "Порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини, заготівлі живиці", ст. 65 КУпАП "Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка".

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині судили працівника Служби автодоріг.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook