Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанам пропонують відпочинок у парках, незважаючи на похолодання

 ...
Черкащанам пропонують відпочинок у парках, незважаючи на похолоданняFacebook / Дирекція парків

Зі зниженням температури повітря у парках проводиться все менше заходів, але це не привід не гуляти зеленими зонами міста. КП "Дирекція парків" запрошує черкащан провести час із користю і пропонує перелік місць, де можна активно відпочити.

Нині добігає кінця жовтень, а це означає, що черкащани мають останню можливість покататися на атракціонах у парках "Сосновий бір" та "Перемога". Уже з початку листопада їх буде вимкнено.

Продовжить роботу навіть у невеликий мороз тільки карусель у парку "Сосновий бір".

Для дітей у парках облаштовані ігрові майданчики. Тут малеча зможе покататися на гойдалках, підкорити драбинки та позмагатися з однолітками на дитячих спортивних комплексах.

У парку "Сосновий бір" охочі зможуть випробувати себе на трасі "Манкі форест". Новий комплекс створили на місці старої траси "Робін Гуд", яку повністю розібрали. "Манкі форест" має два маршрути: сімейний та дитячий.

Для любителів спорту в парках є майданчики для занять. Найспортивнішою зеленою зоною можна назвати парк Хіміків. Тут на відвідувачів чекають вуличні тренажери, бігові доріжки та футбольне поле.

Для любителів швидкості та шалених емоцій у черкаському Річковому порту на Набережній діє єдиний в області Картинг-клуб. Сісти за кермо карта можуть як дорослі, так і діти зростом понад 1 метр 20 см.

Закохані можуть не просто прогулятися. У парку "Сосновий бір" усі охочі зможуть повісити замочок чи стрічки на дерево Кохання, щоб стосунки були міцними та щасливими.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують відвідати таємничі екскурсії на Halloween.

  • Facebook
>