Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські патрульні перевірятимуть перевізників

 ...
Черкаські патрульні перевірятимуть перевізниківtribuna.pl.ua

З 20-квітня на території України розпочнеться проведення комплексної перевірки під умовною назвою "Перевізник". Вона спрямована на профілактику аварійності та зниження її наслідків на пасажирському транспорті. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкаської області.

Патрульні проведуть ряд профілактичних заходів, спрямованих на виявлення порушень у сфері безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень. Інспектори перевірятимуть технічний стан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння. Також поліцейські контролюватимуть зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення медичного огляду водіїв.

Такі заходи посилять контроль за безпекою дорожнього руху та запобігатимуть виникненню надзвичайних подій під час пасажирських перевезень.

У разі виявлення порушень норм у сфері пасажирських перевезень правопорушників патрульні притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

Як повідомляв сайт vikka.ua, із черкаським перевізником ведуть перемовини щодо поновлення вечірніх рейсів.

 

  • Facebook