Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Нас розділили, ми слов'яни": на Черкащині вчителя школи викрили у сепаратизмі (ВІДЕО)

 ...
"Нас розділили, ми слов'яни": на Черкащині вчителя школи викрили у сепаратизмі (ВІДЕО)1tvnet.ru

У Смілі активісти і волонтери провели "виховну бесіду" з учителем праці однієї з місцевих загальноосвітніх шкіл. 55-річний педагог Сергій Щ. розміщував на своїй сторінці соціальної мережі "Одноклассники" дописи і світлини сепаратистського змісту зі спільнот "Русская душа (Новороссия)", "Антимайдан", "Славянская правда" тощо. Відео зустрічі опублікував на своїй сторінці у Facebook волонтер, член виконкому Смілянської міськради Віктор Овчаренко.

"Душимо прихований сепаратизм у школі", – написав він.

У відео вчитель підтвердив, що це його сторінка у соцмережі.

"Ви ж навчаєте дітей у школі! Усі вчителі, тим паче ваша школа, допомагають армії, плетуть маскувальні сітки. А ви в цей час паплюжите наших військових, звинувачуєте їх в гибелі мирних жителів і прославляєте Новоросію", – звернулися до нього атовці і волонтери.

У своє виправдання чоловік сказав, що проти війни.

"Нас розділили. Ми слов’яни", – спробував пояснити свою позицію Сергій Щ.

Згодом сказав, що не пам’ятає дописів, які він розміщував.

"Можливо, емоційний стан був. Я не прославляю нікого", – сказав він.

Віктор Овчаренко пообіцяв попередити СБУ про проросійські й антидержавницькі настрої учителя та запитати дітей, чи не пропагує він сепаратизм на шкільних заняттях.

Про сепаратистські дописи вчителя у профільному департаменті ще нічого не чули, проте обіцяють розібратися.

"Обов’язково поцікавлюся цією ситуацією. Взагалі законодавство в галузі освіти передачає, що педагогічний працівник має відповідати певним моральним критеріям і на роботі, і поза нею. Людина, яка представляє цю галузь, має високо нести звання вчителя. Якщо інформація стосовно педагога підтвердиться, ми відповідно відреагуємо. Це буде звільнення", – зазначає начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський військовий закликав у соцмережах до сепаратизму.

  • Facebook