Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині замайорять олімпійські прапори з нагоди відкриття ІІ Європейських ігор

 ...
На Черкащині замайорять олімпійські прапори з нагоди відкриття ІІ Європейських ігор

21 червня в Мінську розпочнеться грандіозна спортивна подія року – ІІ Європейські ігри. Близько 4 тисяч атлетів з 50 країн Європи боротимуться за 200 комплектів нагород. Зокрема і 198 українських спортсменів, серед яких – четверо черкащан, інформує Відділення НОК України в Черкаській області.

З нагоди відкриття ІІ Європейських ігор на Черкащині відбудуться урочисті церемонії підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

О 9.30 свято олімпійського прапора збере учасників біля спорткомплексу "Манеж (Пастерівська, 102/1).

Об 11.30 церемонія підняття прапора запланована на площі біля Черкаської міської ради (Б.Вишневецького, 36).

У заході візьмуть участь представники влади, спортивної спільноти, спортивних шкіл, жителі міста. Підніматимуть прапори призери Олімпійських ігор.

До урочистої церемонії запрошують приєднатись усіх охочих та закликають в усіх населених пунктах області підняти олімпійські прапори на честь відкриття ІІ Європейських ігор.

Зазначимо, Черкащину на II Європейських іграх представлятимуть: майстри спорту України міжнародного класу Анастасія Сапсай і Андрій Балабан – боротьба самбо, Дмитро Ліповцев – баскетбол 3х3 та заслужений майстер спорту України, срібний призер ХХХІ Олімпійських ігор в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Сергій Куліш.

Як повідомляв сайт vikka.ua, воїн з Черкас готується до "Звитяги нескорених" в Києві.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook