Новини
Архів новин
Оберіть дату

Заклади охорони здоров’я Черкащини готові до опалювального сезону майже на 100 %

 ...
Заклади охорони здоров’я Черкащини готові до опалювального сезону майже на 100 %ТСН

В установах охорони здоров’я Черкаської області запроваджують альтернативні джерела опалення з метою економії. Загалом лікувальні заклади готові до опалювального сезону на 98 %. Про це інформують у прес-службі облдержадміністрації.

– Усі установи підготували пакети документів та подали заявки до Держенергонагляду на інспектування. Нині акти та паспорти готовності теплових господарств до роботи взимку отримали 48 медичних закладів області, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Анатолій Ситник.

За його словами, галузь охорони здоров’я області готова до опалювального сезону на 98 %.

– Враховуючи ситуацію в країні та зростання цін на газ, в установах вирішили запроваджувати альтернативні види опалення, що дозволить зекономити значні кошти, – наголосив директор департаменту. – Наразі вже переведено на негазове опалення 17 лікувально-профілактичних закладів області.

Також для економії ремонтують системи холодного і гарячого водопостачання, водовідведення, теплових мереж, котельні, бойлери, покрівлі, замінюють дерев’яні віконні блоки на металопластикові, утеплюють стіни тощо.

– В 11 медичних установах вже увімкнули опалення, серед яких: обласна лікарня, обласна дитяча лікарня, онкологічний диспансер, кардіологічний центр, обласний госпіталь для інвалідів війни тощо, – говорить Ситник.

Довідка:

В області 790 лікувально-профілактичних установ, з яких 88 мають централізоване опалення та 702 – автономне. З тих, що опалюються власними силами, працюють:

– на газовому паливі – 260 закладів (котельні, топочні);

– на твердому паливі – 321;

– на електроопаленні – 121.

 

 

  • Facebook
>