Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаська Голландія" потрапила у ТОП-10 місць для туристів, які не поступаються зарубіжним

 ...
"Черкаська Голландія" потрапила у ТОП-10 місць для туристів, які не поступаються зарубіжнимСело Водяники на Черкащині. Фото Ірини Мірошнікової

Подорожувати різними містами світу можливо навіть без візи і перельотів, адже в Україні, виявляється є свої європейські куточки. Видання "ЗаграNица" склало рейтинг 10 місць в Україні, в яких можна побачити 10 країн світу.

Так, до ТОП-10 потрапили дерев’яні млини у селі Водяники Звенигородського району Черкаської області. За версією видання, вони дуже схожі на старовинні вітряні конструкції, які стоять у голландському селі Кіндердейк (15 км на схід від Роттердама). Щоб побачити млини, побудовані в 1738-1740 рр., туристи їдуть в Кіндердейк весь рік. Водяники ж популярні лише взимку, і то завдяки гірськолижному курорту.

Кіндердейк, Нідерланди. Фото shutterstock.com

Також до рейтингу потрапили залізничний віадук біля села Плебанівка Тернопільської області, що схожий на конструкцію є в шотландському селі Гленфіннан; Олешківські піски, які схожі на пустелю Вахіба в Омані; озеро Синевир, що нагадує Зелене озеро в Австрії; Львів, який архітектурою нагадує Прагу; мукачівський замок Паланок, який нагадує замок Бургхаузен у Німеччині; Білгород-Дністровська фортеця, схожа на валлійський замок Конві; квітучі сакури Ужгорода, які нагадують місто Атамі в Японії; місто Заліщики на Тернопільщині в оточенні річки, що схоже на знамениту "петлю Саара" у Німеччині; Чернівецький університет, який віддалено нагадує древній Оксфорд.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани підкорювали гори Непалу та рятувалися від мавп.

  • Facebook