Новини
Архів новин
Оберіть дату

Біля Черкаської мерії розпочався "тарифний майдан" (Фото, відео)

 ...
Біля Черкаської мерії розпочався "тарифний майдан" (Фото, відео)

На площі біля Черкаської міської ради розпочався "тарифний майдан".

У четвер, 28 листопада, представники ГО "Захист прав обманутих споживачів" та Партії вільних демократів вийшли на безстрокову акцію проти рішення виконкому щодо вивезення негабаритного сміття.

"Тут буде працювати громадська приймальня. З 29 листопада сюди (до намету) можна буде приходити із своїми скаргами. Ми будемо все це відслідковувати і захищати інтереси жителів", – сказав з місця події черкаський депутат Олександр Радуцький.

Активісти розпочали збір підписів щодо відміни рішень виконкому і договорів, які підписав міський голова.

 "Коли ви прийдете до міської ради, ви побачите ряд документів, які підтверджують те, що Анатолій Васильович підписав їх. Термін цих договорів – 20 років. Щомісяця кожне немовля повинне платити 13 гривень за вивезення негабаритного сміття. Я за останні 10 років його вивозив тільки один раз. Люди нечасто роблять ремонти, вивозять меблі...", – зауважив "вільнодемократівець" Олександр Згіблов.

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, за вивезення негабаритного сміття керівник ТОВ "Сантехбудкострукція" та ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Андрій Бортник із кожного жителя Черкас отримує 13,2 гривень в місяць (загалом 50 мільйонів у рік). Підпис під такою "вигідною" угодою із Бортником поставив саме черкаський мер Анатолій Бондаренко.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook