Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

В "Об'єднанні територіальних громад" прозвітували про виконане

 ...

Громадська організація "Об’єднання територіальних громад" підбила підсумки виконаної роботи. За круглим столом говорили про досягнення, труднощі та розповіли про майбутні плани.

Круглі столи, обговорення та тренінги. Таким був початок року для організації "Об'єднання територіальних громад". У лютому її активісти влаштували "податковий лікнеп". На ньому фіскальники пояснювали зміни в законодавстві  сільським та міським очільникам.

Опісля "громадівці" до Черкас привезли столичних лекторів з Майдану. Усе, аби навчити  пересічних громадян бути свідомими. Для них провели освітній дводенний тренінг.

На початку березня організували публічні роз’яснення реформ місцевого самоврядування. Зокрема, говорили про особливості об’єднання територіальних громад. В результаті, на Форумі голів сільських рад для подальших законодавчих змін розробили спільний пакет пропозицій.

Нещодавно "Об’єднання територіальних громад" змінило очільника. Тепер Наталія Старікова очолюватиме Черкаську регіональну організацію "Аграрної партії України". Туди долучилася на особисте запрошення голови представницва Михайла Бащенка. Бо так, каже, матиме більше можливостей сприяти розвитку Черкащини.

"Аграрна партія України – це позиція програми проекти на сьогодні, які мені близькі. І саме тому вони сьогодні повинні вирішувати, зокрема всі проблеми села і лобіювати всі пропозиції і зміни до законів якраз на вищий рівень", – каже голова черкаської регіональної організації "Аграрної партії України" Наталія Старікова.

З рук в руки своє наступництво вона передала керівнику Катеринопільського осередку організації Олександру Коваленку. Бо каже, він є одним з найуспішніших очільників районних структур.

"Зараз ми будемо працювати в тандемі. Він обраний почесним головою конференції. Ми будемо працювати в тандемі. Ми будемо піднімати середній і малий бізнес. Тому що без підтримки бізнесу не буде ні робочих місць, ані зарплати, ані с

На конференції новий голова розповів про своє бачення діяльності "громадівців" у найближчий час.

"Ми повинні дуже багато попрацювати щодо об’єднання територіальних громад. Тому що навіть Президент уже підписав Закон про об’єднання територіальних громад, тому роботи вистачить", – каже голова ГО "Об’єднання територіальних громад" Олександр Коваленко.

Також одними з першочергових потреб він вважає розвиток молоді, створення нових робочих місць, допомогу АТОвцям та їх сім’ям.

  • Facebook