Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Смілакомунтеплоенерго" судиться з "Нафтогазом"

 ...
"Смілакомунтеплоенерго" судиться з "Нафтогазом"

Директор КП "Смілакомунтеплоенерго" Ігор Ройко подав у суд на НАК "Нафтогаз". Причина – безпідставні відмови для підписання договору про постачання газу. Ігор Ройко був упевнений, що можна виграти такий суд, у нього є багато аргументованих доказів своєї правоти. Про це пише "Сміла.ua".

У минулий четвер із суду прийшло повідомлення, що у позовній заяві треба виправити деякі пункти. Смілянські юристи вже в цьому вбачають можливість затягування справи і підтвердження того, що у суді зійшлися нерівні сили: маленьке КП і сам НАК "Нафтогаз".

У КП "Смілакомунтеплоенерго" зробили всі правки і в суботу знову відправили документи. Сміляни все одно вважають, що "Нафтогаз" не має права не підписувати договір, бо у КП немає ніяких боргів перед "Нафтогазом".

Колишній міський голова Олексій Цибко звільнив із посади директора КП Ігоря Ройка. На засіданні виконкому секретар міської ради Костянтин Синьогуб сказав, що проситиме Ігоря Ройка повернутись назад, на посаду директора, тому що йому імпонує чітка позиція Ройка – не брати на місто борги. Він досвідчений спеціаліст, знає свою справу і допоможе вивести комунальне підприємство на новий рівень роботи, а також продовжить суд із НАК "Нафтогаз України".

Як повідомляв сайт vikka.ua, Сміла вкотре залишилась без міського голови.

  • Facebook