Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині учасник АТО отримав документи на квартиру (ФОТО)

 ...
На Черкащині учасник АТО отримав документи на квартиру (ФОТО)Facebook / Шполянська міська рада об'єднаної територіальної громади

Учасник бойових дій на сході України Сергій Богданов отримав документи на квартиру, придбаною за державною і місцевою програмами Держмолодьжитла. Офіційне вручення відбулось у Черкасах на розширеному засіданні "Центру допомоги учасникам антитерористичної операції". Привітав бійця голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, інформують на сторінці громади у Facebook.

"Вітати з отриманням власного житла людину, яка захищала Україну, наш спокій, наші сім’ї і дітей – це одна із найприємніших нагод. Хочеться, щоб у новинах про військовослужбовців звучали саме такі приємні моменти. Сподіваємось що скоро так і буде! Ми завдячуємо життям нашим захисникам України!" – сказав голова об’єднаної громади.

Зазначимо, що у лютому 2018 року депутатами Шполянської міської ради була прийнята Програма забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській міській ОТГ на 2018 - 2020 роки співучасником якої є Черкаське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву". Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету (50 відсотків), інших місцевих бюджетів (40 відсотків) та з обласного бюджету (10 відсотків) на умовах співфінансування. Із бюджету міської громади на придбання житла учаснику АТО, Сергію Богданову у 2018 році було виділено 218 тис. 975 грн.

Від імені Держмолодьжитла учасників засідання у м. Черкаси привітав голова правління Фонду Сергій Комнатний. Він зазначив, що місією Фонду завжди була і залишається допомога громадянам України в придбанні ними доступного і достойного житла. Внаслідок трагічних подій на Сході нашої держави у вітчизняному законодавстві з’явилася нова категорія громадян, які потребують першочергової уваги держави, – вимушені переселенці й учасники ООС (АТО).

Як повідомляв сайт vikka.ua, 15 родин учасників АТО з Черкас цього тижня отримали нове житло.

  • Facebook