Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські депутати збираються "подарувати" батькові фейкового "Слуги народу" два сміттєвози

 ...
Черкаські депутати збираються "подарувати" батькові фейкового "Слуги народу" два сміттєвози

Депутати Черкаської міської ради проголосували про передачу двох сміттєвозів, що належать місту, на баланс територіальної громади Монастирища.

Відповідне рішення датоване 13 грудня. За нього проголосували 22 депутати, інформує 18000.

Згідно з рішенням, черкаські комунальники мають передати на баланс колегам із Монастирища сміттєвоз ЗИЛ 433362, 2006 року випуску та ЗИЛ КО 431К 1987 року випуску. Залишкова балансова вартість обох автомобілів понад 220 тисяч гривень.

Зазначимо, міським головою Монастирища є Олександр Тищенко, що у 2015 році виграв вибори як представник Демократичної партії України. Його син Сергій Тищенко є депутатом Черкаської міської ради, що в 2015 році балотувався від Радикальної партії імені Олега Ляшка. 

На наступному засіданні група депутатів на чолі із Сергієм Тищенко заявили про створення міжфракційного об’єднання "Слуга народу", до якого увійшли також  Олена Шевченко, Микола Фомич, Олександр Дишлюк (балатувались від Самопомочі), Володимир Бурячинський (висуванець Європейської солідарності), Артур Акопян (балотувався від партії "Укроп"). Всі ці депутати підтримали рішення про передачу у користування батькові колеги сміттєвозів. У тому числі "за" голосував і сам Сергій Тищенко.

У самій партії "Слуга народу", як писав сайт vikka.ua, ініціативу по створенню такої депутатської групи назвали фейком. І наголосили, що ніякого відношення до партії президента ці обранці не мають. 

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>