Новини
Архів новин
Оберіть дату

Вандали зіпсували контейнер для вживаного одягу та взуття у Черкасах (ФОТО)

 ...
Вандали зіпсували контейнер для вживаного одягу та взуття у Черкасах (ФОТО)Facebook / Черкаське відділення Мережі ЛЖВ

Вихідними 29-30 червня у Черкасах стався черговий акт вандалізму. Невідомі зіпсували контейнер для вживаного одягу та взуття, встановлений поблизу Свято-Троїцького кафедрального собору. Про це інформують у Facebook черкаські благодійники.

За словами членкині БО "Черкаська мережа" Ольги Мардарь, такий випадок не поодинокий. Прикро, що деякі люди не цінують того, що зроблено за кошти містян.

"Завдяки наявності контейнерів наша організація поповнює банк одягу. Цим одягом ми забезпечуємо багато людей, які потребують допомоги. Зокрема, тих хто проживає в Центрі реінтеграції, і тих, хто перебуває в жіночому кризовому центрі "Мережка", – пояснює вона. – Крім того, час від часу наші волонтери влаштовують благодійні акції "Допоможемо вижити". До них долучаються усі містяни, які потребують цих речей".

Зазначимо, контейнери для банку одягу були закуплені за кошти департаменту соцполітики ЧМР в межах громадського бюджету. Відповідне рішення методом голосування активні громадяни міста висловили у конкурсі в 2017 році.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах вандали погнули водяну завісу.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>