Новини
Архів новин
Оберіть дату

За бюджетні тисячі: мер Черкас інформаційним вісником відзвітував перед містянами про зроблене (Фото)

 ...
За бюджетні тисячі: мер Черкас інформаційним вісником відзвітував перед містянами про зроблене (Фото) Facebook / Сергій Стасько

Друкований звіт керманича Черкас Анатолія Бондаренка обійшовся міському бюджету в 70 тисяч грн.

Друк і кур’єрські послуги з доставки інформаційного вісника оплатило управління інформаційної політики Черкаської міської ради. Про це свідчать дані із системи Prozorro.

Кольорова газета на 4 сторінки вийшла тиражем 100 тисяч примірників. Відповідальний за випуск – заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Загальні витрати на випуск звіту склали близько 70 тис. грн: 30 тисяч на друк та майже 40 тисяч на розповсюдження вісника.

"Вільнодемократівець" Олександр Згіблов наголошує: ці 70 тисяч – кошти платників податків. Як і всі суми, витрачені на реалізацію якихось об’єктів. При цьому депутат переконаний, що звіт Бондаренка показує лише один бік медалі. Міський голова, мовляв, не пояснює, звідки взялися гроші на ремонти доріг, тротуарів, освітлення та інші роботи. А за останній чотири роки завдяки децентралізації бюджет розвитку Черкас склав 1 млрд. грн.

"У 2015 році бюджет розвитку Черкас не перевищував 100 мільйонів гривень. Нині він складає близько 500 млн. Це майже в 5 разів більше, ніж у 2015-му. Відповідно і робіт мало б бути виконано вп’ятеро більше. А ми маємо ремонт тротуарів за 840 гривень за квадратний метр, фарбування літака за 1 мільйон, купівлю ялинки за 2,5 мільйони, часткове, а не повноцінне, утеплення шкіл, ремонт всього однієї однієї вулиці за 150 млн. грн!" – зазначив Олександр Згіблов.
 

Як повідомляв раніше сайт vikka.ua, заступни мера Юрій Ботнар отримав "під ялинку" 165 тисяч гривень з міського бюджету.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>