Новини
Архів новин
Оберіть дату

У ЦВК розповіли про "гарячі точки", де виникли проблеми з бюлетенями

 ...
У ЦВК розповіли про "гарячі точки", де виникли проблеми з бюлетенямиprovce.ck.ua

Центральна виборча комісія констатує проблеми з друком виборчих бюлетенів 7 комісіями на місцевих виборах, про це повідомляє "Українська правда".

"Ще 1 жовтня по закону мав завершитися етап реєстрації кандидатів... Не у всіх випадках це питання прийняли в законний спосіб... Це, в свою чергу, вплинуло на складну ситуацію з друком виборчих бюлетенів для окремих місцевих виборів. Можна сказати, що на сьогодні ми не використовуємо термін "проблемні округи", є сім потенційно "гарячих точок", де буде складна ситуація з друком бюлетенів", – зауважив голова ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, мова йде про Червоноармійську (поки не виконала необхідні для затвердження бюлетеня рішення ЦВК) і Маріупольську (що не завершила процес затвердження тексту бюлетеня) міських виборчих комісіях Донецької області, Іванківському райвиборчкому Київської області, Корецькому міськвиборчкомі Рівненської області, Херсонському міськвиборчкомі, Харківському облвиборчкомі та Черкаському міськвиборчкомі.

Відносно перших чотирьох комісій Михайло Охендовський повідомив, що є підстави розраховувати на виконання ними рішень ЦВК і судів і вирішенні питання про друк бюлетенів найближчим часом.

Загалом бюлетені мали бути надруковані до 15 жовтня.

  • Facebook
>