Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині завершують ремонтувати дорогу держзначення (ФОТО)

 ...
На Черкащині завершують ремонтувати дорогу держзначення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка завершуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. Тож роботи на автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка наразі проведено на ділянці у межах доведеного фінансування. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у місті Городище проведено роботи із посилення основи дорожнього одягу за технологією "холодний ресайклінг", влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття, ліквідовано 300 метрів пучин на проїжджій частині автодороги із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок. Наразі проводяться роботи із укріплення та планування узбіч.

Як повідомляв сайт vikka.ua, біля села на Черкащині ремонтують дорогу держзначення.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>