Новини
Архів новин
Оберіть дату

Куди йде бюджет: журналіст розповів, за скільки Бондаренко "купив" міського депутата

 ...
Куди йде бюджет: журналіст розповів, за скільки Бондаренко "купив" міського депутата

Доки депутати шукають "темні" кошти у проекті бюджету, міський голова Анатолій Бондаренко витрачає чималу суму на утримання депутаточиновника. Про це у Facebook пише черкаський журналіст Вадим Комаров.

"Лише в проекті бюджету для департаменту організаційного забезпечення зайшли 1 мільйон 600 тисяч прихованих "темних" коштів. Крім того, сьогодні ТОП-темою є відсутність коштів на проплату харчування дітей в садочках. А в той же час міський голова Анатолій Бондаренко з метою уникнути імпічменту працевлаштовує, а реально – купує окремих депутатів Черкаської міської ради. Йдеться про депутата Черкаської міської ради Максима Шадловського, під якого Бондаренко спеціально створив додаткову посаду заступника директора департаменту освіти", – зазначає Комаров.

За його словами, "купівля" депутата обходиться містянам у чималу суму.

"З 1 листопада 2017 року заступник директора департаменту освіти, він же депутат Черкаської міської ради Максим Шадловський, фахівець з продажу шампунів, отримав: заробітну плату за листопад 2017 року – 27000 грн; заробітну плату за грудень 2017 року – 23936 грн; матеріальної допомоги – 23000 грн. І все це за рахунок коштів міського бюджету, тобто наших з вами сплачених податків. А разом це становить 73 936 гривень", – наводить цифри журналіст.

Далі справою займаються слідчі Черкаського відділу поліції.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Бондаренко запропонує депутатам "ветеранський" виконком.

  • Facebook