Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині молодь протестує проти будівництва ГАЕС (ФОТО)

 ...
На Черкащині молодь протестує проти будівництва ГАЕС (ФОТО)kanos.com.ua

Небайдужі канівчани та представники молодіжних громадських організацій міста провели флешмоб у центрі Канева, пише "Kanos".

За їхніми словами, головною метою заходу стало привернення уваги жителів міста до нагальних обставин, що склалися в Україні і Канівщині зокрема, щодо питань розвитку гідроенергетики.

Саме тому учасники флешмобу, серед яких були і студенти Канівського коледжу культури та мистецтв, і представники громадської організації "Простір єдності" та Черкаського екологічного руху "Національна екологічна безпека", висловили свою незгоду з планами будівництва Канівської ГАЕС через низку небезпек, які, на їхню думку, несе спорудження такого об'єкту.

В ході флешмобу, молодь тримали в руках плакати, на яких українською та англійською мовами було написано: "Бучаку бути! Бучаку жити!", "Ні - будівництву ГАЕС на пам'ятках історії та природи!", "Стоп Канівська ГАЕС!", а також "Збережемо Бучак!".

Проведення такої неординарної події в центрі міста не залишило поза увагою канівчан. Окремі з них зупинялися поряд з учасниками флешмобу, знімали на мобільні телефони, а також висловлювали свою підтримку молодим активістам і вступали з ними в дискусію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, міжнародний мітинг проти російської агресії зібрав у Черкасах менше 10 осіб.

  • Facebook
>