Новини
Архів новин
Оберіть дату

Понад 150 га лісів планують висадити на Черкащині

 ...
Понад 150 га лісів планують висадити на Черкащині

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі про цьогорічну весняну лісокультурну кампанію потурбувалися ще торік. Цьогоріч тут планують заліснити більше 150 га лісів, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Зокрема виростили 1,3 млн сіянців, з них сосни звичайної – 1,1 млн. Більшість насаджень у лісгоспі хвойні, проте із листяних тут висаджуватимуть дуб звичайний і червоний, горіх чорний та акацію. Для висіву в розсадниках та створення лісових культур заготовили майже 9 тонн лісового насіння.

Таких запасів, за словами директора Корсунь-Шевченківського лісгоспу Василя Яценка, цілком вистачить, аби заліснити усі заплановані площі.

– Загалом цієї весни буде заліснено 125 гектарів, ще на 30 гектарах лісові культури будуть створені восени. Для цього подбали і про технічну сторону питання – у всіх структурних підрозділах достатньо техніки та інвентарю. В планах – придбати ще один плуг, культиватор, борону дискову. Тож новий сезон зустрінемо у повному всеозброєнні, – зазначив Василь Яценко.

Продовжать корсунь-шевченківські лісівники роботу над облаштуванням розсадників крапельним зрошуванням. Так, минулого року у Кумейківському лісництві обладнали поливом шкільне відділення декоративних культур (на площі 0,04 га) та частину розсадника сосни звичайної (на площі 0,2 га). 

Інженер лісових культур Микола Кириленко наголошує, що при посадці лісових культур обов’язково використовуватимуть спеціальні препарати, які захищатимуть сіянці протягом усього вегетативного періоду від шкідників та захворювань, а це сприятиме кращій приживлюваності. Також застосовуватимуть суперабсорбенти, внесення азотних добрив та метод глибокого рихлення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, атовцям Черкащини зарезервували понад 2,5 тис. га земель.

  • Facebook
>