Новини
Архів новин
Оберіть дату

Проти черкаського нардепа можуть відкрити ще одне кримінальне провадження

 ...
Проти черкаського нардепа можуть відкрити ще одне кримінальне провадженняnews.pn

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький не виключає, що у вересні до Верховної Ради України може бути внесено нове подання на народного депутата з фракції "Народний фронт" Максима Полякова у зв'язку з його відмовою надягати електронний браслет всупереч рішенню суду. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Полякова вчора запросили в управління поліції Черкаської області. Закінчилося тим, що при спробі виконати рішення суду і надягти на нього браслет, він викликав поліцію і сказав, що до нього застосовують невідомо яку силу і примушують вчиняти невідомо які дії", – зазначив Холодницький.

Він підкреслив, що відмова Полякова виконувати зобов'язання, покладені на нього судом, дає прокуратурі підстави вимагати стягнення внесеної нардепом застави у дохід держави, а також відкриття стосовно нього ще одного кримінального провадження.

"Якщо рішення суду не буде виконано, прокурор звертається до суду з питання стягнення застави у дохід держави у зв'язку з порушенням підозрюваним процесуальних зобов'язань. Якщо рішення суду не буде виконано і після цього, будемо вирішувати питання про внесення в ЕРДР і початку кримінального провадження за умисне невиконання рішення суду. Таким чином, я не виключаю, що у вересні може бути нове подання до Верховної Ради вже по іншому злочину," – заявив Холодницький.

У той же час, сам Поляков в коментарі "112 каналу" заявив, що правоохоронці перешкоджали виконанню ним депутатських повноважень, намагаючись надіти електронний браслет.

Нагадаємо, Максима Полякова підозрюють в одержанні хабара (ч.4 ст. 368 ККУ).

Як повідомляв сайт vikka.ua, усупереч рішенню суду черкаський нардеп не збирається носити електронний браслет.

  • Facebook
>