Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині розлючений натовп атакував будинок судді, сина якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
На Черкащині розлючений натовп атакував будинок судді, сина якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві (ФОТО, ВІДЕО)

У Жашкові сотні людей узяли в облогу поліцію через те, що в місті тривалий час маніяк ґвалтує і убиває жінок. Місцевим жителям набридло жити в небезпеці та миритися з бездіяльністю правоохоронців. Про це повідомляє "ТСН".

Так, розлючений натовп прийшов до будинку екс-судді та батька Юрія Скрипки, якого підозрюють у численних нападах на жінок і молодих дівчат. Жашківці кажуть, що він вільно пересувається містом з холодною зброєю, а поліція і місцева влада нічого не роблять. Мітингувальники готові взяти правосуддя в свої руки. Місцеві жителі бояться виходити на вулицю та бачили як нещодавно чоловік ходив зі зброєю біля школи.

Судом офіційно доведено лише один злочин Скрипника – зґвалтування 16-річної дівчини п'ять років тому. Феміда визнала Юрія психічно хворим і відправила на лікування. Народні плітки приписують йому вбивство чоловіка в сусідньому селі, розчленування одинадцятикласниці багато років тому. Цього року, 9 травня, знайшли мертву жінку, і знову підозра впала на цю особу. Врешті жителі атакували будинок батька Юрія та побили вікна.

Володимир Скрипник стверджує, що його син хворий, і ніхто не довів його злих намірів.

"Якщо є докази, йдіть до суду. Поки що ніхто не довів", − каже батько підозрюваного.

Прокуратура Черкащини до понеділка кримінальну справу не коментує, а поліція лише охороняє будинок, щоб його не рознесли протестувальники.

"Чекаємо заключення лікаря, маємо відвезти до лікарні. І охороняємо порядок", − розповів заступник керівника поліції міста Умань Василь Козиненко.

Під вечір правоохоронці отримали заключення лікаря, після чого Юрія Скрипника відвезли до лікарні міста Сміла. Жителі розійшлися, але у закінчення епопеї не вірять.

Як повідомляв сайт vikka.ua, серед ночі у Черкасах група злочинців пограбувала пару пенсіонерів.

 

  • Facebook