Новини
Архів новин
Оберіть дату

Шаховий клуб "Дебют" треба розширити, – Олександр Згіблов (ФОТО)

 ...
Шаховий клуб "Дебют" треба розширити, – Олександр Згіблов (ФОТО)Facebook / Партія Вільних Демократів

Створити філіали шахового клубу "Дебют" в мікрорайонах Черкас, щоб охопити більше дітей шаховим рухом. Таку пропозицію озвучив лідер Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

Згіблов обговорив цю ініціативу із тренерами і керівництвом шахового клубу "Дебют".

"Черкаси завжди славилися своїми шаховими традиціями. У 2015 році за ініціативи тодішнього мера Черкас Сергія Одарича був відкритий шаховий клуб "Дебют" на базі колишньої тютюнової фабрики. За цей час "Дебют" виховав не одного чемпіона, підготував кандидатів і майстрів спорту. Нині тут займається близько 50 дітей, – розповідає на своїй сторінці у Facebook "вільнодемократівець".

Також він зазначив,що є необхідність створити міську федерацію шахів. Для того, щоб залучити більше аматорів і любителів, шахові секції планують створити при КСНах.

"Є необхідність створити два філіали в районах міста. Приміром, у Південно-Західному та в районі площі 700-річчя. Обговорили питання створення федерації шахів Черкас, щоб мати можливість популяризувати шаховий рух у Черкасах, – каже Згіблов. – Думаю, що треба створити шахові секції для дорослих. Нині маємо кілька точок, де дорослі аматори грають в шахи. Зокрема, це Соборний сквер. Варто створити кілька подібних локацій по Черкасах. Думаю, для цього підійдуть КСНи. Особливо ті, де вже зроблені ремонти".

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські школярі змагалися у шаховому турнірі.

  • Facebook
>