Новини
Архів новин
Оберіть дату

За незаконне звільнення Маліщук отримає понад 150 тисяч гривень компенсації

 ...
За незаконне звільнення Маліщук отримає понад 150 тисяч гривень компенсації infomist.ck.ua

Після кількох місяців судової тяганини у справі незаконного звільнення директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук було ухвалено рішення про виплату їй зарплати за весь період усунення від виконання обов’язків. Про це повідомив адвокат Лілії Миколаївни Валерій Макеєв.

Він зазначив, що судові слухання у справі про виплату зарплати Лілії Маліщук, за весь час її вимушеної відсутності на робочому місці, тривали в Черкаському окружному адміністративному суді майже чотири місяці. Справу було виграно позивачкою в першій інстанції. Суд допустив Лілію Маліщук до негайного поновлення на посаді і зобов’язав міськраду виплатити місячну зарплату. У зв’язку з тим, що її не було на посаді понад чотири місяці і враховуючи пеню, що набігла, та штрафи, сума виплати наразі становить близько 150-200 тисяч гривень.

"Тепер вже Апеляційний суд зобов’язав міськраду у негайному порядку виплатити ці кошти, а підуть вони з бюджету Черкас. І тут виникає питання про те, чи згодні містяни, щоб з їх кишень взяли ці кошти, мабуть ні. Тому, ми хочемо, щоб міська рада виплатила Лілії Миколаївні заборгованість зарплати, але стягувати ці кошти ми будемо в порядку регресу з винних конкретно осіб, які займають певні керівні посади та були причетні до незаконного звільнення Лілії Маліщук", − зазначив Валерій Макеєв.

Нагадаємо, Маліщук звільнили з посади наприкінці жовтня 2018 року, нібито через перебування на робочому місці у стані сп’яніння. 4 квітня суд поновив чиновницю на посаді й постановив скасувати запис про звільнення у трудовій книжці. Ця ухвала суду підлягала негайному виконанню, проте зранку 5 квітня Лілію Маліщук не допустили до робочого місця.

Як повідомляв сайт vikka.ua, під заступником черкаського мера захиталося крісло.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook