Новини
Архів новин
Оберіть дату

На реконструкцію черкаського аеропорту виділили два мільйони гривень

 ...
На реконструкцію черкаського аеропорту виділили два мільйони гривень

Депутати Черкаської обласної ради проголосували за виділення двох мільйонів гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію КП "Аеропорт", передає УНН-Центр.

"Роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації були розпочаті ще торік, але всі кошти освоїти не встигли. Тому зараз ці кошти перебувають на рахунках вільного залишку", – пояснила депутатам директор департаменту фінансів Черкаської ОДА Наталя Кравченко.

Депутати тільки вимагали від голови облради Олександра Вельбівця та голови ОДА Юрія Ткаченка гарантій, що підприємство залишиться в комунальній власності. Керівники області запевнили у цьому.

"Після ухвалення цього рішення ми зможемо не тільки продовжити роботи щодо нашого комунального підприємства, а й отримаємо можливість звернутися до держави за додатковим фінансуванням", – додав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Олександр Вельбівець також додав, що підприємство залишиться в комунальній власності й, до того ж, не буде змінено його функціональне призначення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Золотоноші відкрили стерилізаційний пункт для безпритульних тварин.

  • Facebook