Новини
Архів новин
Оберіть дату

Питання розбудови черкаської набережної розглядатимуть на позачерговій сесії міської ради

 ...
Питання розбудови черкаської набережної розглядатимуть на позачерговій сесії міської радиcdn.beboss.pro

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко призначив 4 серпня позачергову сесію міської ради, на якій вирішуватимуть подальшу долю набережної. Про це мер повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Зважаючи на ті спекуляції, що розгорнулися навколо останнього рішення виконкому щодо розбудови мікрорайону Митниця, вважаю за доцільним призначити на наступну п'ятницю позачергову сесію. Головне питання порядку денного – обговорення з депутатами та громадськістю міста подальших перспектив розбудови Митниці. Зокрема, відкриття нового дитячого садочку, побудови концертної баскетбольної арени, нових велодоріжок тощо. І хоча після детального вивчення рішення виконкому порушень закону в ньому не виявлено і про жодну забудову набережної в ньому навіть не йдеться, готові спільно з депутатами ще раз обговорити це питання", – повідомляє Анатолій Бондаренко.

Також міський голова запрошує на сесію представників громади міста, яким нададуть детальний звіт про власників усіх земельних ділянок на Митниці, плани міської влади та інвесторів, зацікавлених насамперед у розбудові та розвитку одного з найкращих мікрорайонівЧеркас.

Як повідомляв сайт vikka.ua, виконком таємно затвердив детальний план забудови набережної Черкас.

  • Facebook