Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Смілі чоловік розбещував власну неповнолітню доньку

 ...
У Смілі чоловік розбещував власну неповнолітню доньку 4studio.com.ua

Смілянська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розбещення батьком своєї 14-річної доньки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального Кодексу України. Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

36-річний житель Сміли неодноразово розбещував власну доньку. Про це дівчина наважилася розповісти представнику служби в справах дітей, яка й повідомила правоохоронців.

Наразі здійснюється досудове розслідування, призначено експертизи, вживаються заходи, спрямовані на всебічне та повне дослідження всіх обставин події.

Наразі органами державної профілактики неповнолітню, яка потрапила в складні життєві обставини, поміщено до КЗ "Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей".

Крім того, за фактом злісного невиконання батьками своїх обов’язків по догляду за дитиною внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.166 Кримінального кодексу України.

З метою з’ясування умов, що сприяли порушенню прав неповнолітньої, вивчення причин відсутності контролю за умовами її життя прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Довідково: після доведення причетності батька до вказаного кримінального правопорушення йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Як повідомляв сайт vikka.ua, чоловік, який ледь не зґвалтував школярку в Черкасах, виявився натовцем.

  • Facebook
>