Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах протестуватимуть проти торгівлі людьми

 ...
У Черкасах протестуватимуть проти торгівлі людьми

18 жовтня до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми благодійна організація "Від серця до серця" запрошує усіх долучитися до акції "#я_проти_рабства". Захід відбудеться 18 жовтня о 17.00 на 1 поверсі ТРЦ "Любава". Про це повідомляють організатори заходу.

Упродовж акції учасники отримають корисні знання на тему протидії людьми, дізнаються про організації, які допомагають постраждалим, долучаться до тематичної вікторині, за участь у якій отримають призи, та можуть долучитися до художніх майстер-класів.

"Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!" – це ключові тези заходів по протидії торгівлі людьми. Ми не усвідомлюємо цінності свободи дій, руху, вибору роботи, поки не відчуємо обмеження в цьому. Є шокуюча статистика, що нині у рабстві перебуває більше людей, ніж у часи, коли це було узаконено. Тому ми маємо постійно пам’ятати про цю проблему, привертати увагу громадськості та бути інформаційно озброєні", – пояснює фахівець БО "Від серця до серця", координатор акції Марина Стадник.

Також організатори пропонують долучитися до флешмобу та отримати подарунок. Суть заходу: написати текст у соціальній мережі фейсбук, у якому розповідаєте чому потрібно протидіяти торгівлі людьми чи опублікувати фото із текстом "Я проти рабства", додати до допису хештеги #я_проти_рабства та #від_серця_до_серця. Переможця визначатимуть більшою кількістю уподобань під дописом, триватиме конкурс до 1 грудня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, до Дня захисника України черкащани в'язатимуть атовцям теплі шкарпетки.

  • Facebook