Новини
Архів новин
Оберіть дату

Справи щодо 24 черкащан, які "відкосили" від мобілізації, закрили

 ...
Справи щодо 24 черкащан, які "відкосили" від мобілізації, закрилиwww.slovoidilo.ua

Попри те, що в Україні вже завершилась шоста хвиля мобілізації, прокуратура Черкаської області продовжує вживати заходів щодо притягнення до відповідальності осіб за ухилення від призову.

За повідомленням обласної прокуратури, з часу оголошення першої хвилі мобілізації правоохоронні органи області зареєстрували 106 (з них 7 – 2014 року) кримінальних проваджень за фактами ухилення від призову за мобілізацією.

На сьогодні до суду скерували 20 таких кримінальних проваджень. З них 17 – з обвинувальними актами, зокрема 8 – з угодами про визнання винуватості та 3 кримінальні провадження з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності на підставі ст. 48 КК України у зв’язку із зміною обстановки.

Суди області ухвалили 7 обвинувальних вироків, якими засуджено 7 осіб до позбавлення волі з відстрочкою виконання покарання та 4 обвинувачених звільнено від кримінальної відповідальності, з них 3 на підставі ст. 48 КК України, оскільки останні виявили бажання вступити до лав Збройних Сил України та 1 – на підставі ст. 47 КК України у зв’язку з передачею особи на поруки.

У 24 кримінальних провадженнях ухвалено рішення про закриття на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

У провадженні органів внутрішніх справ області перебуває 62 кримінальні провадження.

  • Facebook
>