Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах на Дніпрі врятували травмованого рибалку

 ...
У Черкасах на Дніпрі врятували травмованого рибалку

У неділю, 5 лютого, команда КУ "Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби" врятувала з криги у районі Річкового парту 30-річного чоловіка, повідомляє прес-служба Черкаської мерії. Черкащанин пішов на рибалку, проте по дорозі з ним трапилось лихо – він впав, та зламав ногу.

Самотужки дістатись берега горе-рибалка вже не зміг, тож викликав на допомогу рятувальників, які оперативно зреагували на виклик.

Як розповів керівник КУ "Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби" Сергій Микитченко, їхні фахівці швидко дістались до орієнтовного місця розташування, який вказав потерпілий, та провели розшукові заходи на замерзлому Дніпрі, аби виявити, де саме лежить чоловік. Адже акваторія Дніпра досить велика. До того ж потерпілий відійшов від берега досить далеко - близько 2,5 км. Тому рятувальникам довелось докласти чималих зусиль, аби його знайти. Але завдяки професійним та злагодженим діям усієї команди КУ "Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби", ця робота була виконана максимально оперативно.

Після доправлення чоловіка до берега, його відразу передали лікарям зі "Швидкої медичної допомоги".

Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба звертається до жителів та гостей міста з проханням бути обережними на льоду, або ж взагалі утриматись від виходу на нього.

– Зимова краса приваблива по-своєму, але забувати про свою безпеку не потрібно. Уже не раз говорилося про ті загрози, які таїть у собі лід. Однак любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки, – акцентує Сергій Микитченко. – У багатьох випадках це закінчується трагічно: крижана вода продовжує безжально забирати життя людей.

Він наголосив, що нерідко трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку.

– Прикро, що любителі зимової рибалки так безпечно ставляться до власного життя, перебуваючи на водоймах взимку. Особливо небезпечний лід, коли починається відлига і температура піднімається до плюсових позначок, – говорить Сергій Васильович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Шполянщині пожежники врятували пенсіонерку.

  • Facebook