Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський журналіст хоче поповнити фонди музею за рахунок своєї нової книги

 ...
Черкаський журналіст хоче поповнити фонди музею за рахунок своєї нової книгиvycherpno.ck.ua

Днями вийшла нова – вже друга – книга черкаського журналіста Назарія Вівчарика "Те, що серед нас". Це збірка малої прози, пише "Вичерпно".

"Те, що серед нас" – це містика, казки для дорослих. Книга моторошна, повчальна, цікава. Загалом, містика гнучкий жанр, тож поєднував тут і фантастику, і детектив, і сатиру, і трохи хоррору, тобто, жахів", – розповідає автор.

Більшість історій журналіст написав після відряджень та зустрічей з непересічними людьми, які підштовхнули його до різноманітних роздумів.

"Колись, пам’ятаю, їздив у відрядження в Корсунь шукати Чупакабру, іншого разу з істориком Назаром Лавріненком їздили на розкопаний чорними археологами курган. Також у межах роботи доводилося бувати в досить похмурих місцях, як-от колонія, психлікарня… Все це навіювало мені сюжет, в яких намагався поєднати два світи: підсвідомий і потойбічний, – каже Назарій Вівчарик. – Загалом, колективні та авторські збірки стають популярнішими. Я не раз брав участь в літературних конкурсах, за наслідками проведення яких виходили збірки з творами переможців. Це було дуже цікаво і корисно. Насправді, на малу прозу легко підсісти. Це такі концентровані оповідки для читання у вільний час, під час відряджень, коли можна пережити багато емоцій".

Вже сьогодні видавництво надіслало автору пакунок з книгами в межах його гонорару. І Назарій вирішив поєднати продаж книг з благодійною акцією.

"Ідея з’явилася в день народження Шевченка. За продані книги, які мені надіслав видавець, хочу придбати в музей книги, музей "Кобзаря" один експонат – картину. З керівництвом музею визначено. Тож купуючи мою книгу "Те, що серед нас" ви ще й долучитися до акції — поповнення фондів Черкаського музею!", – поділився автор.

Нова книга журналіста вийшла у видавництві "Мандрівець". Торік там побачила світ його перша книга – містична повість "П’ятеро як один", події в якій розгортаються у Черкасах.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський фотограф знімає місто, непомітне для інших.

  • Facebook
>