Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Троє кандидатів мають рівні шанси на перемогу у виборах мера – експерт

 ...

У сучасних черкаських реаліях боротьба за підтримку "БПП-Солідарності" кандидата на посаду міського голови – це фактично боротьба за саму посаду. Про це у коментарі в мехах спецпроекту "ОБРАНІ" розповів голова Черкаської обласної організації "Комітет виборців України" Максим Михлик, інформує "Слово і Діло".

"Для жителів міста, не лише Черкас, міський голова – не політик, а господарник. І тому в очах виборців він повинен хоча б мати дружні стосунки з провладною політичною силою. Адже, за логікою громадян, це може стати запорукою нормального розвитку населеного пункту, державних дотацій чи будь-якої іншої підтримки або сприяння", – говорить експерт.

Саме тому, за його словами, чинний міський голова Сергій Одарич і намагався заручитися підтримкою Президента, адже це фактично гарантувало б йому перемогу. Така ж ситуація, на думку очільника Черкаського КВУ, і в Олександра Радуцького, висунення якого від "БПП" автоматично додає йому голосів прихильників Президента та виводить до другого туру.

"Тепер ситуація взагалі виявилася непрогнозованою. Адже, на мою думку, майже рівні шанси отримати посаду міського голови мають одразу троє кандидатів: Сергій Одарич, Олександр Радуцький і Анатолій Бондаренко. Тому все стане зрозуміло лише за підсумками другого туру", – резюмував Михлик.

  • Facebook