Новини
Архів новин
Оберіть дату

Бондаренко ветував скандальне рішення виконкому про капремонт багатоповерхівок, за яке сам проголосував

 ...
Бондаренко ветував скандальне рішення виконкому про капремонт багатоповерхівок, за яке сам проголосував

Під час засідання виконавчого комітету вчора, 18 лютого, було погоджене рішення про співфінансування капітального ремонту та реконструкції усіх багатоквартирних будинків та їх прибудинкових територій на 2020-2022 роки, яке відміняло попередню програму співфінансування ОСББ та зобов'язувало містян замовляти капремонти через КП "Придінпровська СУБ". Однак вже сьогодні Анатолій Бондаренко підписав розпорядження, яким зупинив дію цього рішення.

Про це повідомляє кореспондент сайту vikka.ua.

Слід зазначити, що під час вчорашнього голосування Анатолій Васильович зі своїми колегами майже одноголосно підтримували цю програму. Вето ж наклав, мовляв, через пораду юрдепартаменту.

"Будемо розбиратись, хто візував, під чиїм кураторстом, − на питання, чому вчора цей проект був внесений, міський голова відповів, − У нас є певні структурні підрозділи, які є самостійними, які мають подавати на розгляд ради проекти рішень. Так само і члени виконкому мають один голос. Ми проголосували. А тепер у нас є заперечення юридичного департаменту".

У свою чергу, сайт Черкаської мерії цитує доповідну записку юрдепартаменту. Мовляв, реалізація нового запропонованого механізму підтримки ОСББ призведе до затягування реалізації Програми й заходів для поліпшення у будинках. 

Нагадаємо, це не перше резонасне "За" Анатолія Бондаренка. У 2017-му мер, попри конфлікт інтересів, проголосував за надання в оренду його дружині Валерії земельної ділянки. У розмові з журналістами міський голова тоді пояснив: "Просто підняв руку, бо порахував, щоголосів не вистачить". 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські комунальники хочуть спустити сотні тисяч з бюджету на таксі.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook