Новини
Архів новин
Оберіть дату

У черкаській колонії в’язні порізали собі вени: за справу взялась прокуратура

 ...
У черкаській колонії в’язні порізали собі вени: за справу взялась прокуратура humanrights.org.ua

Черкаська місцева прокуратура ініціювала питання щодо проведення службового розслідування за фактом масового самоушкодження засудженими.

Нещодавно на території Державної установи "Черкаська виправна колонія (№ 62)" засуджені нанесли собі тілесні ушкодженні у вигляді множинних незначних поверхневих різаних ран передплічь, інформує прес-служба прокуратури.

Масові самоушкодження засудженими вчинені, з їх слів, в знак протесту проти дій адміністрації установи виконання покарань та з наміром привернути увагу суспільства.

З метою здійснення законного, справедливого, неупередженого та об’єктивного прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, Черкаською місцевою прокуратурою внесено акт прокурорського реагування керівництву Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, у якому в тому числі ініційовано питання щодо проведення службового розслідування.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині чоловік викрав із кладовища металевий хрест.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>