Новини
Архів новин
Оберіть дату

Нардеп Голуб погрожує телеканалу "ВІККА" судом

 ...
Нардеп Голуб погрожує телеканалу "ВІККА" судомtsn.ua

Народний депутат України по канівському округу Владислав Голуб заперечує той факт, що за нього голосував його колега Ігор Гринів. Через це він збирається судитися із виданнями, які передрукували цю інформацію.

"Я три тижні перебуваю в лікарні. Враховуючи той факт, що було дуже важливе голосування, я відпросився на цю годину в ВР. Я не встигав, заскочив до зали вже після того, як реєстрація відбулася, а саме в момент, коли вже йшло голосування за постанову. Тому я вставив картку в найближче гніздо, яке було вільним біля дверей", – стверджує нардеп.

Голуб запевняє: згідно роботи системи Рада, картка депутата може бути вставлена в будь-яке гніздо, не обов'язково на місці депутата.

"Саме з цього гнізда я не голосував ні за один законопроект на сесійному тижні з 12 по 16 січня, бо моя картка завжди зі мною. На сайт Дзвін і на будь-які інші сайти, зокрема й "ВІККИ", які передруковують цю інформацію, я подам до суду з вимогою про моральну компенсацію та спростування інформації. А також, якщо це будуть ЗМІ, наприклад "ВІККА", про позбавлення ліцензії", – заявляє Голуб.

  • Facebook