Новини
Архів новин
Оберіть дату

Підприємець із Черкащини намагався дати слідчому хабара

 ...
Підприємець із Черкащини намагався дати слідчому хабара

Прокуратурою Черкаської області одному із приватних підприємців, зареєстрованих у Черкаській області, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець, маючи статус підозрюваного в кримінальному провадженні, досудове розслідування в якому здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Черкаській області, діючи умисно та з метою зміни ходу розслідування у вказаному кримінальному провадженні, наслідком якого мало б стати його закриття, запропонував і в подальшому надав одному зі слідчих слідчого управління неправомірну вигоду у розмірі 1000 (одна тисяча) доларів США.

Ухвалою слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування та прийняття кінцевого процесуального рішення в розумні строки.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині на хабарі погорів чиновник, який вимагав гроші в атовця.

 

  • Facebook