Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах можуть оголосити надзвичайний стан

 ...
У Черкасах можуть оголосити надзвичайний стан

Через ситуацію із заборгованістю на ПАТ "Черкасиобленерго" місто і область ризикують залишитися без світла. Про це на міській депутатській комісії з питань ЖКГ 14 листопада заявив начальник відділу економічної безпеки підприємства Євген Лут, передає кореспондент vikka.ua.

Представник енергетиків зачитав звернення трудового колективу з проханням до міського голови терміново допомогти у вирішенні ситуації щодо заборгованості заробітної плати.

"Працівники підприємства доведені до відчаю. Вони звільняються і готові страйкувати, бо ж ми їм заборгували 67 млн грн заробітної плати за останні два місяці", – зазначив Євген Лут.

Депутати ухвалили рішення звернутися до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та міського голови Анатолія Бондаренка для того, щоб вони зібрали наступного понеділка комісію з надзвичайних ситуацій.

"Ми хочемо запросити представників від ПАТ "Азот", ПАТ "Черкасиобленерго" та від депутатського корпусу і разом вирішити це питання, – пояснює Олександр Радуцький. – Якщо це питання не вирішиться і "Азот" не закриє свій борг перед "Черкасиобленерго", то будемо вимагати введення надзвичайного стану в нашому місті".

Нагадаємо, що працівники ПАТ "Черкасиобленерго" два місяці поспіль не отримують зарплатні. Через борги найбільшого споживача електроенергії – ПАТ "Азот" – підприємство не може розрахуватися з енергоринком. 

"За поточні рахунки "Азот" платить не своєчасно, з боями. Лише за це вони нам винні більше 82 млн гривень, хоча обіцяють до п’ятниці борг погасити. Цими обіцянками нас годують постійно, а результату ніякого. Ми вже заблокували їм основні  рахунки, з яких вони платили кошти", – розповідає Євген Лут.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Смілі через відсутність опалення оголосили надзвичайний стан.

  • Facebook