Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині арбітражний керуючий вимагав та отримав 50 тисяч гривень хабара

 ...
На Черкащині арбітражний керуючий вимагав та отримав 50 тисяч гривень хабара nkontrol.org.ua

Прокуратура Черкаської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням арбітражного керуючого у вчиненні кримінального правопорушення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Обвинувачений після призначення ліквідатором приватного підприємства, будучи особою, яка проводить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, з метою власного збагачення, використовуючи надані йому повноваження, вимагав та одержав грошові кошти в сумі 50 тис. грн. за сприяння в ліквідації вказаного підприємства у найкоротші строки.

Зазначимо, що незаконну діяльність арбітражного керуючого викрито працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з працівниками прокуратури Черкаської області.

Досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Черкаської області.

Довідково: за вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, екс-мер Черкас розповів про корупцію в земельній і архітектурній галузях.

  • Facebook