Новини
Архів новин
Оберіть дату

Дорогу від Умані до Львова планують перетворити на автобан із чотирма смугами руху

 ...
Дорогу від Умані до Львова планують перетворити на автобан із чотирма смугами рухуaikyn.kz

Цьогоріч Укравтодор розпочав будівництво масштабного проекту – транснаціонального коридору Go Highway, який має пройти територією України від Миколаєва й Одеси до українсько-польського кордону і, відповідно, забезпечити перевезення між портами Чорного і Балтійського морів. Значна частина автобану проляже через Черкаську область, пише vikka.ua.

nfront.org.ua

Так, у межах проекту передбачається ремонт і реконструкція майже 270 кілометрів дороги Умань-Одеса. В результаті реконструкції деякі ділянки, що капітально не ремонтувалися тривалий час, зазнають радикальних змін. Про плани будівництва автобану розповів у інтерв’ю Zruchno.Travel радник голови "Укравтодору" Олександр Кава.

"На даному етапі у нас, по суті, є тільки дорога М-05 від Одеси до Умані, яка має чотири смуги руху. У найгіршому стані були дороги М-12 (від Умані до Тернополя) і М-09 (від Тернополя через Львів до українсько-польського кордону). У цьому році проведено роботи на ділянці Львів – Тернопіль, до кінця листопада вони повинні бути повністю завершені", – розповів він.

kmu.gov.ua

Зараз виконується перший етап облаштування цього коридору, який передбачає проведення ремонту існуючої траси по цьому маршруту. У перспективі планується що цей коридор повинен мати чотири смуги руху та об’їзні дороги населених пунктів.

"Ділянку від Умані до Вінниці ремонтуватимуть кілька років – це найбільший відрізок. Зараз ми ведемо переговори з китайськими компаніями щодо надання пов’язаних кредитів для реконструкції цього коридору, щоб довести до чотирьох смуг руху дорогу від Умані до Львова", – повідомив Олександр Кава.

Нагадаємо, у 2016 році міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв про плани будівництва приватної автодороги, що пролягатиме через Черкаську область за маршрутом траси Київ-Одеса. Стратегія будівництва платного автобану мала бути підготовлена до кінця 2016 року або на початку 20170-го, та так і не була реалізована.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на лівому проїзді мосту через Дніпро тривають ремонтні роботи.

  • Facebook