Новини
Архів новин
Оберіть дату

Фестиваль кіно під відкритим небом пройде на Черкащині

 ...
Фестиваль кіно під відкритим небом пройде на Черкащиніumantv.com.ua

Уманчан та гостей міста запрошують долучитись до світу документального кіно просто неба. З 1 по 3 вересня на території ДІАЗ "Стара Умань", за адресою: вулиця Героїв Небесної сотні, 31, о 20:00 відбудеться фестиваль LAMPA.DOC. Про це повідомляє повідомили на своїй сторінці у Facebook організатори фестивалю.

"Протягом трьох вечорів ми подивимось 12 стрічок виробництва України та Польщі 2016-2017 років, послухаємо та зрозуміємо "Як полюбити документально кіно" разом з кінокритиком Лук'яном Галкіним, а також поспілкуємось із молодими українськими режисерками. Стрічки з програми фестивалю дадуть уявлення про те, що сьогодні документують молоді режисери та майстри обох країн: хто герої цих історій та якою є мова, що нею говорить чи мовчить кінокадр" –повідомили організатори LAMPA.DOC.

У програмі фестивалю будуть фільми про музику в людині і людей в музиці - "Jamala.UA" (Україна) та "Варіація на віолончелі соло" (Польща), спорт –  "Виграти все" (Україна), документальна комедія з іронією "Перший поляк на Марсі" (Польща) та фільм про колишнього гангстера "Урок ходіння" (Польща), історії на одвічні загальнолюдські теми дітей та батьків "Три розмови про життя" (Польща) та кохання "Тісний зв’язок" (Польща), а також фільми, що покажуть очима документалістів ситуацію в сучасній Україні: "Рідні" (Україна, Німеччина, Латвія, Естонія), "Гострий біль" (Україна), "МА" (Україна), "Коли цей вітер вщухне" (Польща), "Металурги" (Україна).

Лекції та зустрічі з режисерками відбуватимуться у виставкових залах ДІАЗ "Стара Умань" в суботу та неділю з 16:00 до 20:00.

Вхід на фестиваль вільний.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси на три дні перетворилися на масштабний "кінотеатр".

  • Facebook