Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині продовжують ремонт дороги міжнародного значення (ФОТО)

 ...
На Черкащині продовжують ремонт дороги міжнародного значення (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автодорозі загального користування міжнародного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам?янка в Уманському та Христинівському районах продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На ділянці автодороги км 525+00 – км 531+100 розпочалися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття ЩМА-20. Також найближчим часом розпочнуться роботи із монтажу балок прогонової споруди мосту на ділянці автодороги М-12 км 530+243. Після влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття ЩМА та закінчення ремонту мосту, цю ділянку буде введено в експлуатацію.

На ділянці автодороги М-12 км 540+800 – км 543+369 закінчуються роботи із поширення проїзної частини та розпочалися роботи із регенерації основи дорожнього одягу за технологією "холодний ресайклінг". Ремонтні роботи на цій ділянці дороги закінчаться наприкінці жовтня.

Завершуються ремонтні роботи і на інших ділянках автодороги М-12 в Уманському та Христинівському районах проводяться роботи із завершення влаштування верхнього шару асфальтобетону та нанесення розмітки. На ділянці 513+515 – км 519+415 під час проведення ремонтних робіт влаштовано спеціальний майданчик для розміщення габаритно-вагового комплексу, який в подальшому контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань.

Цього року на цій автодорозі буде відновлено дорожнє покриття на загальній протяжністю 27,7 км, проведено ремонт мосту км 530+243 та відкрито проїзд на ділянці км 535+690 по шляхопроводу після проведення реконструкції під сучасні норми.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на оновленій дорозі в Черкасах утворився глибокий обвал.

 

  • Facebook