Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаських дошкільнят звільнили від плати за негабаритне сміття

 ...
Черкаських дошкільнят звільнили від плати за негабаритне сміття

У Черкасах діти до 6 років не платитимуть за вивезення побутових відходів.

За відповідне рішення 3 грудня проголосували члени виконавчого комітету, інформує vikka.ua.

Як зазначив керівник "Нової якості" Андрій Бортник, фінансування послуги за дошкільнят візьме на себе управительська компанія.

Також від плати за негабаритне сміття звільняються люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп та інші категорії людей, які мають право на пільги, відповідно до законодавства. Оплачувати цю послугу будуть за кошт місцевого бюджету. 

Натомість депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький наголошує: таке рішення не звільняє містян від нав’язаної послуги, однак накладає додаткове навантаження на місцевий бюджет.

"У Бондаренка геть з'їхав дах. Він протягнув рішення на виконкомі, де з бюджету треба сплачувати 12 мільйонів гривень за вивіз негабаритного сміття. Він поділив наших дітей за віковими категоріями. Діти після 6 років мають за це сплачувати. Люди, які не мають пільг теж мають сплачувати" – написав обранець і закликав черкасців на прийдешню сесії, де депутатський корпус має розглянути проекти рішень про скасування договору на вивезення великогабаритного і будівельного сміття з ТОВ "Нова якість. Благоустрій".

Як повідомляв сайт vikka.ua, в договорі про вивезення негабаритного сміття в Черкасах "з’явились" зайвих 10 років.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>