Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси відвідають представники Посольства Китаю в Україні

 ...
Черкаси відвідають представники Посольства Китаю в Україніhvylya.net

Представники посольства Китаю в Україні прибудуть до ЧДТУ, де наразі вивчає українську мову китайський письменник Го Сі Джу, що пише книгу та знімає фільм про черкащанина – героя Китаю.

"Го Сі Джу вважає місією свого життя створити книгу та фільм про Григорія Кулішенка, що народився на Черкащині і  1938 року, у складі зведеної групи льотчиків-добровольців, прибув до Китаю для допомоги у боротьбі з агресією Японії. Наш земляк командував групою радянських льотчиків, яких за мужність назвали "повітряними драконами", – розповідає директор Навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЧДТУ Світлана Лишко.

Го Сі Джу уже написав одну книгу про групу американських льотчиків тієї війни, а сьогодні готує книгу і фільм про Кулішенка, фрагменти яких планує презентувати на День визволення Черкас.

Не знаючи на той момент жодного слова українською, він поїхав на батьківщину Кулішенка – до села Черепин на Корсунщині і розшукав його родичів. Сьогодні він працює над розвитком стосунків побратимства Черкас та Ваньчжоу. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани вивчатимуть китайську та польську мови.

  • Facebook
>